logo dailycooking.pl
Dymek Cytat

Obawiałam się tego montażu, gdyż dostęp do zaworów pod zlewem mam bardzo utrudniony: sam zawór znajduje się na styku dwóch szafek, których odstawić się nijak nie da bez demontowania całej kuchni. Panowie walczyli bardzo długo, a ja byłam już skłonna prosić o wycięcie kawałka szafki, żeby poszło im to sprawniej. Nic z tego! Panowie nie chcieli iść na łatwiznę. Dokręcali, sprawdzali szczelność (do tego właśnie służył im ręcznik papierowy), uszczelniali... W końcu udało się i ani jednak kropla nie przedostała się na zewnątrz. Zainstalowanie kraniku odbyło się według moich wskazówek, dokładnie tam, gdzie tego chciałam. Co mnie zaskoczyło? Czystość W TRAKCIE montażu i czystość PO montażu. Wiem, jaki bałagan potrafią zostawić po sobie wszelkiej maści fachowcy. Wiem, ile szkód potrafią zrobić podczas prostych czynności. W tym przypadku pełen profesjonalizm: czysto, sprawnie i sympatycznie.

Małgorzata Kijowska
daylicooking.pl/2016/03/fitaqua-oznacza-zdrowe-zycie-dzieki.html
Dymek Cytat

Dla mnie filtr prysznicowy to prawdziwe odkrycie i hit! Jestem w nim autentycznie zakochana! Po 2 miesiącach używania filtra moja skóra ma się naprawdę dobrze. Różnica w jakości wody odczuwalna jest natychmiast po jego zamontowaniu - czuć jej miękkość, jest jakby delikatniejsza. Warstwa ochronna skóry nie jest zmywana razem z brudem, czuję naprawdę ogromną poprawę w tym względzie.

Anula
naturalnazakupoholiczka.blogspot.com/2016/02/fitaqua-filtr-prysznicowy-ze-zozem-kdf.html
co kręci anulę
logo Ekocentryczka
Dymek Cytat

Pierwsze efekty zauważyłam na włosach. Delikatniejsza woda sprawiła, że włosy rozczesywały się lepiej nawet bez odżywki, mogłam myć je rzadziej i były bardziej lśniące. Naturalny szapom zaczął się lepiej pienić, podobnie jak olejki pod prysznic i mydła.
Po dłuższym stosowaniu korzyści zauważyłam także na skórze. Przy filtrowanej wodzie ściągniecie skóry prawie całkiem znikło. Przyznam, że mnie to zdziwiło. Nie przypuszczałam, ze zobaczę aż tak dużą różnicę.

Ekocentryczka
ekocentryczka.blogspot.com/2016/03/fitaqua-filtry-prysznicowe.html
Dymek Cytat

Woda jest smaczna i bardzo neutralna. Nie wpływa na smak delikatnych herbat czy po zamrożeniu na lodowe kostki nie zmienia smaku koktajli. Dotychczas miałem bardzo twardą wodę, czajnik czy ekspres do kawy musiałem odkamieniać przynajmniej raz na tydzień. Na ciepłych napojach pojawiał się nieprzyjemny mętny kożuch. I to pomimo korzystania z filtrów dzbankowych.

Blurppp
blurppp.com/blog/od-miesiaca-filtruje-wode/
blurppp
logo Matka Tylko Jedna
Dymek Cytat

Mojemu synkowi bardzo podoba się opcja samodzielnego nalewania sobie wody z kranika. No i od dwóch tygodni nie kupiliśmy ani jednej butelki wody! Za zaoszczędzone pieniądze kupiłam sobie książki.

Joanna Jaskółka
matkatylkojedna.pl/czy-mozna-pic-wode-z-kranu/
Dymek Cytat

Chciałbym państwu bardzo podziękować za filtr prysznicowy AWF-SWR-ANM. Razem z dziewczyną przeprowadziliśmy się do Gdańska pod koniec lipca. Już następnego dnia na skórze pod pachami i na dekolcie moja dziewczyna zaobserwowała rozległe swędzące plamy. Plamy po kilku dniach przekształciły się w twardą "skorupę", było to bardzo bolesne i proces gojenia trwał około tygodnia. Nie wiedzieliśmy czym to jest spowodowane. Eliminowaliśmy proszek do prania, żele pod prysznic, antyperspiranty i wszystko, z czym miała styczność skóra pod pachami i na dekolcie. Maści od lekarzy nie przynosiły efektów, skóra lekko wygojona potrafiła po prysznicu znów stać się czerwona i "zaogniona". Pomagał jedynie hydrokortyzon. Drogą eliminacji wyszło, że powodem jest... woda pod prysznicem. Moja dziewczyna często jeździła do swojego rodzinnego domu, gdzie wszystko goiło się i nie miała żadnych problemów. Szukając rozwiązania znalazłem przeróżne filtry prysznicowe. W markecie budowlanym, który jest obok nas, kupiliśmy filtr węglowy, ale nie pomógł. Uczulenie znowu się pojawiło. Dopiero Wasz filtr AWF-SWR-ANM wyeliminował "to coś" i bez strachu dziewczyna może korzystać z prysznica (a już myśleliśmy o przeprowadzce). Dziękujemy ślicznie za Waszą pracę.

Mateusz Oprzałek
Mateusz Oprzałek